Registrační členství GCDŠ


Obecné informace  |  Stanovy  |  Mistrovství klubu  |  Registrační členství - přihláška
Registrační členství GCDŠ
  

Toto členství je určeno pro zájemce o registraci na serveru ČGF. Pro toto členství pro rok 2016 přicházíme s novinkou. Díky nově uzavřené spolupráci s GC Kynžvart mohou držitelé registračního členství využívat slev na těchto hřištích:

GC Kynžvart 30%
Royal Golf Club Mariánské Lázně 30 %
Golf Park Plzeň Dýšina 30%
Loreta Golf Club Pyšely 20%
Golf Club Cihelny 30%
Golf Club Sokolov 30%
Golf Club Františkovy Lázně 30%

Dalším bonusem je možnost startu na mistrovství klubu GC Kynžvart za zvýhodněné fee - 50% 

O možnosti využití slevového programu na dalších hřištích se jedná a informaci včas obdržíte.
Členství vzniká dnem zaplacení ročního poplatku a je platné do 31.12. daného roku. V případě, že držitel tohoto členství má zájem o prodloužení členství pro následující rok musí nejpozději do doby platnosti členství ( tj. 31.12. daného roku) zaplatit roční poplatek. Každý člen bude informován o této možnosti do 30.11. daného roku. Držitelé tohoto členství jsou evidováni v Golf Clubu Divoká Šárka bez hlasovacích práv, registrace na serveru ČGF je pro rok 2014 provedena přes GC Kynžvart a bude jim tudíž vydána i karta ČGF tohoto klubu.

Vyplňte formulář a odešlete odkazem ODESLAT. Následně obdržíte potvrzení o přijetí přihlášky s variabilním symbolem a částkou pro provedení platby. 
Platbu na základě tohoto vyrozumění provedete bankovním převodem na účet 1155972001/5500, jako variabilní symbol uveďte číslo, které vám bude zasláno při potvrzení přihlášky. 
Po přijetí platby bude vaše členství registrováno a budete zaveden do databáze ČGF na server ČGF (www.cgf.cz). 
Obdržíte oznámení o přijetí a obdržíte poštou kartu ČGF (cca do 10-ti dnů). 

Roční poplatek registračního členství dle délky členství 

1. rok 1.300,- Kč
2. rok a dále 1.000,- Kč

V případě, že roční poplatek nebude uhrazen do 31.12. členství automaticky zaniká. Členství lze však obnovit i v daném roce, je to však považováno za členství prvního roku.Držitel registračního členství

Červeně psané údaje jsou povinné